podcastyknm

2 ostatnie dni!!! Dołącz do piątej kampanii Airdrop & Referral X-CASH

!!!Tylko do końca roku!!!

Dołącz do piątej kampanii Airdrop & Referral X-CASH
Jeżeli nie zarejestrowałeś się wcześniej to:
Dołącz do ich Telegramu https://t.me/xcashglobal
Ściągnij sobie ich portfel ( desktopowy lub papierowy ) https://x-cash.org/downloads/
Wejdź na ich stronę https://x-cash.org?ref=XCA1kep9xKVeDTcf1q4XP4TYSPxFuYyyR7JwYrVCe6Jh3a66c65m1mna1SuMy8JHLD6SYjTC6oMrENhEs3RJzjkQ99bKgoKcE4
Kliknij w “JOIN AIRDROP”
Strona wyśle Ci mail weryfikacyjny, kliknij w link z maila i zaloguj się
W “Update Profile” znajdziesz swój link referencyjny, roześlij go znajomym, a za każdego który się z niego zarejestruje dostaniesz dodatkowe 25% w airdropie
Takie airdropy odbywają się co miesiąc, póki co poprzednie zrealizowali i projekt dobrze się rozwija.

Jeżeli uczestniczyłeś w poprzednich ich airdropach wystarczy wejść na https://x-cash.org/calendar/ i wcisnąć Register Now
W poprzednich airdropach wysłali każdemu za rejestracje 10 000 XCA i był miliard XCA do podziału na wszystkich uczestników. W poprzednim airdropie każdy dostał minimum 276 273 XCA , bez referentów.

Projekt przeszedł w tym miesiącu bardzo udany rebranding. POLECAM.

WIĘCEJ O XCASH:

XCASH to zarejestrowany fintech z siedzibą w Paryżu, Francja, rozpoczęty w 2018 roku. Projekt jest w pełni finansowany z własnych środków i napędzany przez trzech entuzjastów blockchain. Podstawowym celem X-CASH jest zapewnienie globalnego rozwiązania w zakresie płatności cyfrowych i rozliczania transakcji, obniżając opłaty i czas transakcji za pomocą technologii blockchain. X-CASH będzie ściśle współpracować z branżą finansową, aby stworzyć ścisłe powiązanie z istniejącymi systemami bankowymi. I najlepsze: w sieci X-CASH każdy użytkownik jest częścią sieci, w której każdy uczestnik gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich funduszy. W ostatnich latach kilka iteracji i wiele warstw technologii było w stanie poprawić płatności za pomocą technologii Blockchain. Ale X-CASH ma na celu dostarczenie ostatniej warstwy innowacji potrzebnej do przyjęcia płatności typu blockchain do głównego nurtu adopcji. 

źródło: X-CASH oficjalny Whitepaper

Całkowita podaż X-CASH to 100 miliardów XCA. 
5% do teamu, 2% monet dla nowych użytkowników. Wydanie tych monet podlega surowym warunkom związanym z kapitalizacją rynkową monety. 

10% dostawy jest udostępniane firmie w celu pokrycia bieżących wynagrodzeń zespołu, rozwoju monety i kosztów infrastruktury. 
5% całkowitej podaży zostanie sprzedane prywatnym inwestorom poprzez transakcje OTC z dyskontem w wysokości 5-30% w stosunku do ceny rynkowej na miejscu. Ideą tego jest wygenerowanie pewnego finansowania na wczesnym etapie projektu bez wpływu na cenę monety 20% dostawy zostanie uwolnionych w ramach 20-miesięcznego programu Airdrop. Ta opcja została wybrana, ponieważ jest to uczciwy sposób dystrybucji monet dla ludzi bez sprzętu górniczego, przy jednoczesnym zaangażowaniu się ze strony społeczności. Obecna podaż wzrasta o ~ 4% / miesięcznie, co oznacza, że ​​95% dostaw zostanie osiągnięte pod koniec 2020 r. W tym momencie
wydania X-CASH 2.0 zostaną już włączone za pomocą algorytmu PoS, a stopa inflacji zmieni się na stałą stopę 0,1-0,5%.

źródło: oficjalny oficjalny dokument X-CASH 

Dostępność w czwartym kwartale 2018 r .: 30 serwerów z 10 GB/s zlokalizowanych w Meksyku, Brazylii, Europie Zachodniej, Wielkiej Brytanii, Rosji, Indonezji, Maroku i SA. 
Dostępność w Q1-Q2 2019: 75 serwerów z 25 GB/s. 
Dodatkowe lokalizacje na Alasce (USA), Pozostała Europa,Południowa Korea, pozostała Ameryka Południowa i Tajlandia.

źródło: oficjalny oficjalny dokument X-CASH 

XCASH można natychmiast wymienić na giełdach: Cryptopia, Stocks Exchange i Tradesatoshi. Inne giełdy zostaną dodane wkrótce.

Zespół programistów, który możesz zobaczyć tutaj.

Dołącz do ich Grupy Telegram tutaj.

Tutoriale od zespołu programistycznego, możesz uzyskać tutaj.

Jesteśmy pewni, że blockchain X-CASH zmieni świat. Dzięki wyrafinowanemu systemowi i pasji programistów każdy ma szansę stać się częścią sieci i czerpać z niej korzyści. Jestem bardzo wdzięczny, że jestem tam od początku jako część sieci.

Mogę tylko zachęcić kogokolwiek do przyłączenia się do projektu, wspierania go i dzielenia się nim z jak największą liczbą osób. Nawet jeśli brzmi to kiepsko, jesteśmy pewni, że technologia kryjąca się za XCASH jest w stanie zgromadzić ludzi i sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem. TO JEST TO! 

AirDrop wygasa dnia