podcastyknm

Dołącz do kampanii Airdrop Auxilium Wallet

Dołącz do kampanii Airdrop Auxilium Wallet

Aby dostać 250 AUX:

1. Śledź @auxiliumglobal na Twitterze i prześlij dalej ta wiadomość o Airdrop: https://twitter.com/auxiliumglobal/status/1057643922007187456

  1. Utwórz adres portfela AUX. (To nie jest token ERC-20)

Opcje to:
- Portfel na komputery: https://auxilium.global/invest/#auxilium-wallet (Używany tylko do przechowywania AUX i transakcji)
- Giełda Mercatox: https: // mercatox.com
- Giełda BiteBTC: https://bitebtc.com

  1. Idź do formularza Google https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvRSDnpy1lMIWjt3NVx0NZXfkXER90-pLRq0zAri_QgqMBpQ/viewform podaj w nim swoje dane

Krótki opis firmy:

Jesteśmy Auxilium Global, filantropijną firmą kryptowalutową, której celem jest walka z bolączkami tego świata. To duże pytanie, ale dzięki sile silnej kryptowaluty i opiekuńczej społeczności posiadaczy monet wiemy, że możemy coś zmienić. Nasza kryptowaluta, Auxilium (AUX), jest przedmiotem handlu na Mercatox, giełdzie kryptowalutowej z siedzibą w Londynie. Wykorzystujemy nasze zyski kapitałowe, aby wspierać działalność filantropijną na całym świecie, niezależnie od tego, czy sadzimy drzewa, aby zrównoważyć nasz ślad węglowy, pilotując program, aby pomóc osobom znajdującym się w gorszej sytuacji uzyskać wystarczającą ilość jedzenia lub pomoc w finansowaniu badań nad lekiem na raka piersi. Nasza technologia rewolucjonizuje sposób, w jaki tworzone są łańcuchy blokowe, ograniczając kontrolę do szeregu komputerów należących do globalnego Auxilium. Wraz z rozwojem, podobnie jak nasza sieć komputerowa. Oznacza to lepsze bezpieczeństwo i znacznie mniejszy ślad węglowy. Oznacza to również nagrody dla posiadaczy monet: 8% * każdego roku. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o blockchain Auxilium i sposobie, w jaki działa nasza technologia.

Niektóre airdropy w związku z ogromnym zainteresowanie kończą się przed czasem, jeżeli któryś już nie przyjmuje aplikacji to dajcie znać na naszą grupę Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ to usunę ten airdrop ze strony. Dzięki.

AirDrop wygasa dnia