podcastyknm

Dołącz do kampanii Airdrop & Referral Auxilium Global ( Update )

Dołącz do kampanii Airdrop & Referral Auxilium Global ( Update )

Spodobał mi się ten projekt więc ponawiam ten airdrop z szerszym opisem projektu.

Aby dostać 250 AUX :

1. Śledź @auxiliumglobal na Twitterze i prześlij dalej tą wiadomość o Airdrop: https://twitter.com/auxiliumglobal/status/1057643922007187456

2. Utwórz adres portfela AUX. (To nie jest token ERC-20)

Opcje to:
- Portfel na komputery: https://auxilium.global/invest/#auxilium-wallet  (Używany tylko do przechowywania AUX i transakcji AUX, aby utworzyć nowe konto trzeba chwilę poczekać aż się zsynchronizuje z blockchainem )
- Giełda Mercatox: https: // mercatox.com
- Giełda BiteBTC: https://bitebtc.com

3. Idź do formularza Google  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvRSDnpy1lMIWjt3NVx0NZXfkXER90-pLRq0zAri_QgqMBpQ/viewform  podaj w nim swoje dane

4. Jeżeli Ci się spodobał ten projekt to możesz też uczestniczyć w ich programie bounty, zapisz się na ich forum https://forum.auxilium.global/c/bounty

Krótki opis projektu:

Jesteśmy Auxilium Global, filantropijną firmą kryptowalutą, której celem jest walka z bolączkami świata. To duże wyzwanie, ale dzięki sile silnej kryptowaluty i opiekuńczej społeczności posiadaczy monet wiemy, że możemy coś zmienić.

Nasza kryptowaluta Auxilium (AUX) jest przedmiotem handlu na Mercatox, giełdzie kryptowalutowej z siedzibą w Londynie.

Wykorzystujemy nasze zyski kapitałowe, aby wspierać działalność filantropijną na całym świecie, niezależnie od tego, czy sadzimy drzewa, aby zrównoważyć nasz ślad węglowy, pilotując program aby pomóc osobom znajdującym się w gorszej sytuacji uzyskać wystarczającą ilość jedzenia lub pomoc w finansowaniu badań nad lekiem na raka piersi.

Nasza technologia rewolucjonizuje sposób, w jaki tworzone są łańcuchy blokowe, ograniczając kontrolę do szeregu komputerów należących do globalnego Auxilium. Wraz z rozwojem, podobnie jak nasza sieć komputerowa. Oznacza to lepsze bezpieczeństwo i znacznie mniejszy ślad węglowy. Oznacza to również nagrody dla posiadaczy monet: 8% * każdego roku.

* Dokładnie jest to 6,72%. Dodatkowe 1,28% dzieli się równo między działalność charytatywną, a badania i rozwój.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o blockchain Auxilium i sposobie, w jaki działa nasza technologia ( jeżeli nie czaisz dobrze angielskiego to skorzystaj z tłumacza google ).

 

Niektóre airdropy w związku z ogromnym zainteresowanie kończą się przed czasem, jeżeli któryś już nie przyjmuje aplikacji to dajcie znać na naszą grupę Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ to usunę ten airdrop ze strony. Dzięki.

AirDrop wygasa dnia