podcastyknm

Dołącz do kampanii Airdrop & Referral Giełdy Crex24

Dołącz do kampanii Airdrop & Referral Giełdy Crex24

UPDATE!

Rejestrując się na giełdzie Crex24 https://crex24.com/?refid=c4e7pem5sxijmi7usnzd możesz codziennie korzystać z kilkunastu airdropów.

Po zalogowaniu się przejdź do zakładki  FAUCET https://crex24.com/pl/faucets i klikaj we wszystkie podświetlone na zielono przyciski GET lub POBIERZ LINK. Wtedy konkretna ilość tych krypto ląduje na Twoim koncie. Jedne odświeżają się co 1 dzień inne co godzinę lub nawet minutę. To co Ci się zgromadzi na koncie możesz zamieniać/sprzedawać na np: BTC, ETH. Jeżeli chcesz w miarę szybko wypłacić swoje krypto z giełdy to polecam zamienić na XRP. Aby wypłacić XRP wystarczy zgromadzić 0,003, a koszt wysłania niezależnie od ilości to 0,001 XRP. Dodatkową zaletą tego jest nauka korzystania z giełdy, która jest bardzo prosta w obsłudze.

Niektóre airdropy w związku z ogromnym zainteresowanie kończą się przed czasem, jeżeli któryś już nie przyjmuje aplikacji to dajcie znać na naszą grupę Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ to usunę ten airdrop ze strony. Dzięki.

AirDrop wygasa dnia