podcastybitcoinpl.orgbsknm

(PL) Dołącz do kampanii Airdrop & Referral TrakX (EN) Join the Airdrop & Referral Trakx campaign

(PL) Dołącz do kampanii Airdrop & Referral TrakX

(EN) The English version is below the Polish text

Z wcześniejszych airdropów w tym systemie tylko raz dostałem tokeny ale ten projekt mi się spodobał i daję tej platformie drugą szansę. Spróbuj z nami.

Aby dostać od 8 do nawet 25000$ w tokenach TKX :

 • Zarejestruj się na stronie airdropu https://bounty.trakx.io/6217/6070294

 • Wpisz swoje imię, nazwisko, mail, adres ETH

 • Strona wyśle Ci mail weryfikujący, wejdź w niego i potwierdź

 • Wykonaj dowolną ilość prostych zadań społecznościowych, im więcej zrobisz tym będziesz na wyższym miejscu w rankingu, a co za tym idzie dostaniesz więcej TKX

 • Masz na to czas do 20.01.2019

 • Skopiuj swój link referencyjny, roześlij znajomym aby ich zaprosić, za każdego kto się z niego zarejestruje dostaniesz 100 stawek i będziesz wyżej w tym rankingu

Więcej o projekcie TrakX:

Trakx to platforma, gdzie można kupić i sprzedać Crypto Traded Indices . CTI to tokeny, które znacznie zmniejszają złożoność i opłaty związane z handlem różnymi krypto-aktywami. Umożliwiają one użytkownikom uzyskanie ekspozycji na rynkach w górę lub w dół, polepszenie dywersyfikacji i dodanie dźwigni finansowej,  wszystko to w prosty, bezpieczny i ściśle regulowany sposób.

Czym są Crypto Traded Indices (CTI)? CTI to żetony zabezpieczone aktywami ERC20, które zmieniają się proporcjonalnie do procentowej zmiany ich wskaźnika, pomnożonej przez potencjalny współczynnik dźwigni, dla dowolnego dnia. Dzięki codziennemu zerowaniu, CTI mają efekt mieszania, w którym straty i zyski z każdego okresu wpływają na podstawę, z której obliczane są przyszłe okresy zwrotu. Każdy Indeks Crypto będzie własnym tokenem ERC20 i może być przechowywany w portfelach Ethereum, a także sprzedawany na Trakx.io.

Zapraszam na ich Medium https://medium.com/@Trakx.io . Na tym Medium w prosty sposób tłumaczą mnóstwo zagadnień związanych z kryptowalutami i ogólnie inwestycjami.

Ekipa Trakx uważa, że ​​na rynkach kryptowalut wciąż pozostaje znaczna wartość. Poprzez wprowadzenie na rynek odpowiednich innowacji ze świata finansowego spoza blockchain, CTI spowodują, że inwestycja w kryptowaluty:

 • będzie tańsza,
 • łatwiejsza, 
 • dostępna dla większej liczby inwestorów.

Trakx.io rozszerzy zakres dostępnych rozwiązań do inwestowania w kryptowaluty za pomocą ściśle regulowanych CTI. CTI pozwoli inwestorom, od handlu detalicznego po instytucjonalny, powielić kombinację zaawansowanych strategii inwestycyjnych, w celu zakupu lub krótkiej sprzedaży kryptowalut po niższych kosztach niż obecnie dostępne rozwiązania. Poprzez CTI, Trakx.io będzie także pierwszą platformą oferującą odwrotne CTI w dziedzinie inwestowania w kryptografię. Trakx.io zamieni inwestowanie w CTI na bezproblemowe i proste doświadczenie.

Niektóre airdropy w związku z ogromnym zainteresowanie kończą się przed czasem, jeżeli któryś już nie przyjmuje aplikacji to dajcie znać na naszą grupę Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ to usunę ten airdrop ze strony. Dzięki.

(EN) Join the Airdrop & Referral Trakx campaign

From earlier airdrops in this system, I only got tokens once, but this one appealed to me and gave them a second chance. Try with us.
To get from 8 to even 25000 $ in TKX tokens and 100 stakes for referrals:

 • Register on the airdrop page https://bounty.trakx.io/6217/6070294

 • Enter your name, surname, mail, ETH address

 • The website will send you a verification email, enter it and confirm Perform any number of simple social tasks, the more you do, the higher you rank and the more TKX you get

 • You have time for it until 20/01/2019

 • Copy your reference link, send it to your friends, you'll receive 100 stakes in airdrop for everyone who registers it
  Some airdrops because they have a huge interest end earlier, if one does not accept the application then let us know our group Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ I will remove this airdrop from the website. Thanks.

AirDrop wygasa dnia