podcastybitcoinpl.orgbsknm

(PL) Zarabiaj BTC na oglądaniu filmów na YouTube (EN) Earn BTC from watching YouTube videos

🇬🇧💰👉(EN) The English version is below the Polish text👈💰
🇵🇱💰👉(PL) Zarabiaj BTC na oglądaniu filmów na YouTube👈💰

Link do Bittube https://bittube.me/ref/107325
Serwis Bittube to kranik Bitcoina, który pozwala zarabiać Satoshi, oglądając dowolny film z YouTube.  
Najlepszy sposób to wejść na stronę bittube logując się i w zakładcę EARN wybieramy Youtube. Wstaw link do filmiku i po kilku sekundach oglądania naciśnij zielony przycisk Claim Bitcoin.  
Drugi sposób to pobranie dodatku do swojej przeglądarki, zaloguj się klikając w dodatek na pasku i pod filmikami na yt naciśnij EARN BTC jednak jest to jeszcze beta i czasem występuje problem.

⚠️Niektóre airdropy w związku z ogromnym zainteresowanie kończą się przed czasem, jeżeli któryś już nie przyjmuje aplikacji to dajcie znać na naszą grupę Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ to usunę ten airdrop ze strony. Dzięki.
--------------------------------
🇬🇧💰👉(EN) Earn BTC from watching YouTube videos👈💰

Link to Bittube https://bittube.me/ref/107325
Bittube is a Bitcoin's faucet that allows you to earn Satoshi by watching any YouTube video.
The best way is to enter the bittube website by logging in and choose Youtube in the EARN button. Insert the video link and after a few seconds of watching press the green Claim Bitcoin button.
The second way is to download the add-on for your browser, log in by clicking the add-on in the toolbar and under the videos for press press EARN BTC but it is still beta and sometimes there is a problem.

bittube1

⚠️Some airdrops because they have a huge interest end earlier, if one does not accept the application then let us know our group Telegram https://t.me/joinchat/Hk7chBHY-xgIAoN3DC8exQ I will remove this airdrop from the website. Thanks.

AirDrop wygasa dnia