podcastybitcoinpl.org

(PL) Kraniki (EN) Faucets

🇬🇧(EN) The English version is below the Polish text

🇵🇱(PL) Inny sposób na darmowe kryptowaluty - korzystanie z tzw. kraników kryptowalut 

Kolejny sposób na #zbierajsatoshi i #gromadźsatoshi

 

W obecnym czasie są niskie ceny na całym rynku ale dzięki temu można więcej darmowych kryptowalut zebrać z kraników. Przeprowadziłem dużą selekcje kraników, ze względu na wypłacalność ( niestety dużo w necie jest scamu ), uciążliwość i ilość wypłacanych krypto. Na kranikach za dużo się nie zarobi ale to dobry wstęp do zapoznania się z portfelami i w ogóle jak działają kryptowaluty no i jeszcze nie trzeba inwestować żadnej forsy, a można dużo z tej zabawy wynieść przydatnych umiejętności. Zbieranie darmowych krypto traktuję jako inwestycja, kiedyś będzie to sporo warte. Jak uzbierasz minimum do wypłaty to wypłać, bo tego typu strony czasem znikają.
Poniżej umieszczam listę najlepszych wg mnie karników i sposobów na darmowe krypto:

 

🆓 Na początek 7 kraników powiązanych z portfelem Coinpot

Pierwszy krok: wchodzimy na stronę http://coinpot.co aby utworzyć konto na które będziemy zbierać darmowe kryptowaluty :bitcoin, bitcoincash, dogecoin, litecoin, dash. Do rejestracji potrzebny będzie nam email i hasło. Zaletą strony coinpot.co jest to, że zbierane kryptowaluty są w jednym miejscu i możemy wymieniać je na inne. Z tymi kranikami jest duży plus jest też taki że działają na komórce, mam otwarte na telefonie 7 kart przeglądarki i korzystam z nich np. stojąc w kolejce w sklepie, jadąc autobusem lub czekając na niego lub czekając aż narzeczona wyjdzie ze sklepu z ciuchami :) Fajna zabawa. Jak wychodzę na papieroska to zdążę kliknąć we wszystkie 7 kraników, zajmuje to ok. 5 min.

1️⃣ Bonus Bitcoin - http://bonusbitcoin.co/?ref=5E5ABD0661BF Tu można wchodzić co 15 minut. Polecam pod „Claim now” w zakładce „Change your claim settings” zaznaczyć „Always receive the average claim amount” wtedy za każdym razem dostaniecie 10-28 satoshi ( jest to zależne od ceny Bitcoina, był czas że 30 było ), jeżeli tego nie zaznaczysz to ilość będzie losowa czasem 2 czasem 32. Jeżeli wchodzisz na ten kranik codziennie to dodatkowo dostaniesz 5% tego co zabrałeś na tym kraniku przez ostatnie 24h.

2️⃣ Bitfun - http://bitfun.co/?ref=DCA198338AFD na ten kranik wchodzę nie częściej niż raz na godzinę, przelewają od 10 do 80 satoshi, im częściej tym mniejsza ilość.

3️⃣ Moon Bitcoin - http://moonbit.co.in/?ref=62de839afe01 Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 2 godziny, wypłata od 15 do 80 satoshi, im częściej tym mniejsza ilość.

4️⃣ Moon Doge - http://moondoge.co.in/?ref=16ff691b9180 Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 1 godzinę, wypłata od 0,1 do 1,5 Doge , im częściej tym mniejsza ilość.

5️⃣ Moon Dash - http://moondash.co.in/?ref=F7FA916B161D Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 3 godziny, wypłata od 300 do 1950 dashoti :) , im częściej tym mniejsza ilość.

6️⃣ Moon Lite - http://moonliteco.in/?ref=b911f466e8dc Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 3 godziny, wypłata od 500 do 4000 litoshi, im częściej tym mniejsza ilość.

7️⃣ Moon BitcoinCash - http://moonbitcoin.cash/?ref=EB32E02E60F8 Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 3 godziny, wypłata od 150 do 1500 satochi BCH, im częściej tym mniejsza ilość.

✔️ W kranikach 3-7 jest fajny bonus dla tych którzy używają ich codziennie, za każdy kolejny dzień używania bez przerwy ( wystarczy raz dziennie ) dostajesz 1% bonusu, ja po 100 dniach mam za każdym razem 2 razy więcej przelewane na coinpot. Niestety jeżeli jeden dzień zapomnisz to zaczynasz bonus od zera.

✔️ Dodatkowo za każdy claim z tych 7 kraników na nasz portfel trafiają 3 tokeny Coinpot które mają stałą cenę i kosztują 1 satoshi. Miły sposób na gromadzenie darmowych kryptowalut.

✔️ Jeżeli jesteś w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii lub korzystasz z VPN z tych krajów to we wszystkich kranikach Coinpot dostajesz 2 razy więcej.

🆓 Działający i wypłacający kranik Adbtc

Zarejestruj się tu https://ref.adbtc.top/631764 Podaj mail, swój adres BTC i utwórz hasło.

Przejdź do zakładki "Surf ads" rozwiąż Captche , wciśnij "START". Strona odtworzy Ci drugą zakładkę z reklamą, poczekaj minimum 1 sekundę i wróć do wcześniejszej zakładki, poczekaj aż minie podany czas, strona się sama odświeży i pokaże Ci się propozycja kolejnej reklamy. Co drugą reklamę musisz rozwiązać Captche. Nagroda: od 7 do 150 satoshi.

Druga możliwość - wejdź w zakładkę "Active window surfing". Wyświetlą Ci się aktualnie dostępne reklamy, ich czas oraz nagroda za nią. Kliknij w link, reklama otworzy Ci się w nowej zakładce. Po zakończeniu jej wyświetlania kliknij w powtarzającą się ikonę, zamknij zakładkę. Możesz kliknąć w kolejną reklamę ( jeśli jest teraz dostępna ). Nagroda: od 7 do 50 satoshi.

Trzecia możliwość - wejdź w zakładkę "Autosurfing", wciśnij przycisk "START" , reklama otworzy Ci się w nowej zakładce, poczekaj aż minie czas jej wyświetlania. Nic nie musisz robić. Nagroda: od 7 do 50 satoshi.

Aby wypłacić z kraniku ADBTC musisz uzbierać :

- 20 000 satoshi na portfel FaucetHUB. Jeżeli go nie masz to zarejestruj się tu http://faucethub.io/r/33555979

- 50 000 satoshi na dowolny portfel Bitcoina

Czwartą, ciekawą opcją jest założenie nowego konta jako swojego referenta, uzbieranie na niego trochę satoshi i po tygodniu od założenia wystawienie go na giełdę referentów.

 

🆓 Otrzymuj darmowe Satoshi codziennie

Drugim sposobem na gromadzenie darmowych Satoshi jest zainstalowanie Przeglądarki CryptoTab.

Wypróbuj nową przeglądarkę CryptoTab https://get.cryptobrowser.site/6347811 z wbudowanym algorytmem wyszukiwania i uzyskaj nawet osiem razy większą szybkość w porównaniu z Google Chrome. Lekka, szybka i gotowa do kopania!

CryptoTab to rozszerzenie przeglądarki Chrome, dostępne w oficjalnym sklepie Google Chrome. 

•Jak to działa?
Po instalacji, wtyczka automatycznie zaczyna pracę. Sam decydujesz z jakiej mocy Twojego komputera ma korzystać (im więcej, tym szybsze wydobycie).
Nie potrzebujesz dodatkowych otwartych zakładek.

•Kiedy można wypłacać?
Już od 1000 Satoshi = 0,00001 BTC

•Czy można przyśpieszyć wydobycie Bitcoin’a?
Jeśli chcesz zarabiać więcej i szybciej, zaproś przyjaciół za pomocą linka w social-media, blogu, czy gdziekolwiek zechcesz. Im więcej znajomych, tym Twoje zarobki będą rosły szybciej.

Zainstaluj i zacznij kopać!

 

🆓 Trzecim sposobem na gromadzenie darmowych kryptowalut jest zarejestrowanie się na giełdzie CREX24 https://crex24.com/?refid=c4e7pem5sxijmi7usnzd . Po zalogowaniu się przejdź do zakładki  FAUCET https://crex24.com/pl/faucets i klikać we wszystkie podświetlone na zielono przyciski GET lub POBIERZ LINK. Wtedy konkretna ilość tych krypto ląduje na Twoim koncie. Jedne odświeżają się co 1 dzień inne co godzinę lub nawet minutę. To co Ci się zgromadzi na koncie możesz zamieniać/sprzedawać na np: BTC, ETH. Jeżeli chcesz w miarę szybko wypłacić swoje krypto z giełdy to polecam zamienić na XRP. Aby wypłacić XRP wystarczy zgromadzić 0,003, a koszt wysłania niezależnie od ilości to 0,001 XRP. Dodatkową zaletą tego jest nauka korzystania z giełdy, która jest bardzo prosta w obsłudze.

 

🆓 Czwartym sposobem na darmowe kryptowaluty jest założenie konta na giełdzie Coinbase https://www.coinbase.com/join/majche_8s , zweryfikować się tam, a następnie zapisać się do tzw. "szkoły Coinbase" https://coinbase.com/earn/xlm/invite/6pd0nbs5.  Można tam zarabiać ZEC, BAT, DAI, TEZOS, EOS, STELLAR ( w sumie ok. 30$) za oglądanie filmów i odpowiedź na proste pytanie z tego filmu. Na tej stronie najpierw trzeba się zapisać (wcisnąć przycisk "Join waitlist") , po kilku dniach dostaniesz mail z zaproszeniem, wejść w link zapraszający i oglądać filmy edukacyjne.

 

🆓 Piątym narzędziem do zbierania za darmo kryptowalut, praktycznie bezobsługowym jest portfel na kryptowalutę Elektroneum (ETN) z funkcją kopania tej kryptowaluty. Apka ta jest banalna w użytkowaniu, wystarczy jednym guzikiem włączyć kopanie, wystarczy odpalać tą aplikację co 4-7 dni.  Jak będziesz miał ukopane 100 ETN to apka sama wyśle je na Twój portfel. Aplikację tą ściągamy ze sklepu Google Play tu - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile&hl=pl lub App Store iOS https://itunes.apple.com/us/app/electroneum/id1270774992?ls=1&mt=8  Przy rejestracji podaj mój kod referencyjny 2AF85D , Tobie nie ubędzie a wspomożesz działanie strony. Tutaj możesz obejrzeć dwa fajne filmy o Electroneum https://www.youtube.com/watch?v=6YE239n5_IQ https://www.youtube.com/watch?v=gk3XPlDOaco , w ogóle to cały ten kanał jest super.

 

☠️💾 !!! PAMIĘTAJ, GDZIEKOLWIEK SIĘ REJESTRUJESZ, ZAPISUJ HASŁA I KODY DO NP. NOTATNIKA I PRZECHOWUJ JE NA PENDRIVE !!! 💾☠️

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

🇬🇧(EN) Another way to get free cryptocurrencies - using the so-called cryptocurrency faucets 

Another way to #gatheringSatoshi

At the current time, there are low prices on the entire market, but through it you can collect more free cryptocurrences from faucets. I carried out a large selection of taps, due to the solvency (unfortunately, a lot of scams are on the internet), the nuisance and the amount of crypto paid. At faucets not much to earn but it's a good introduction to get to know yourself with wallets and in general how crypto-currencies work and you do not have to invest any money, and you can a lot of this fun to take useful skills. I treat collecting free crypto as an investment, it will be worth a lot someday. If you collect the minimum for withdrawal, pay it off, because these types of pages sometimes disappear.


Below I write a list of the best faucets according to me and ways to get a free crypto:
🆓 At the beginning of 7 taps related to the Coinpot wallet
The first step: we enter the website https://coinpot.co to create an account for which we will collect free cryptocurrencies: bitcoin, bitcoincash, dogecoin, litecoin, dash. To register you will need an email and password. The advantage of the coinpot.co site is that the collected cryptocurrencies are in one place and we can exchange them for other . With these faucets is a big plus is also that they work on the cell, I have 7 browser tabs on the phone and I use them eg. Standing in the queue in the store, riding a bus or waiting for him or waiting for the fiancée comes out of the store with clothes :) Nice fun. When I go out on a cigarette, I can click on all 7 taps, it takes about 5 minutes.


1️⃣ Bitcoin bonus - http://bonusbitcoin.co/?ref=5E5ABD0661BF Here you can enter every 15 minutes. I recommend you under "Claim now" in the "Change your claim settings" tab, select "Always receive the average claim amount" then you will get 10-28 satoshi each time (it depends on the price of Bitcoin, it was the time that 30 was), if not you will select this number will be random sometimes 2 time 32. If you go to this faucet every day, you will additionally get 5% of what you took on this faucet for the last 24 hours.

2️⃣ Bitfun - http://bitfun.co/?ref=DCA198338AFD I enter this faucet no more than once an hour, transfer from 10 to 80 satoshi, the more often the smaller the number.

3️⃣ Moon Bitcoin - http://moonbit.co.in/?ref=62de839afe01 I enter this faucet no more frequently than every 2 hours, payment from 15 to 80 satoshi, the more often the smaller the number.

4️⃣ Moon Doge - http://moondoge.co.in/?ref=16ff691b9180 I enter this faucet no more frequently than every 1 hour, payment from 0.1 to 1.5 Doge, the more often the smaller the number.

5️⃣ Moon Dash - http://moondash.co.in/?ref=F7FA916B161D I enter this tap no more frequently than every 3 hours, payment from 300 to 1950 dashoti :), the more often the smaller the number.

6️⃣ Moon Lite - http://moonliteco.in/?ref=b911f466e8dc I enter this tap no more than every 3 hours, payout from 500 to 4000 litoshi, the more often the smaller the number.

7️⃣ Moon BitcoinCash - http://moonbitcoin.cash/?ref=EB32E02E60F8 I enter this tap no more frequently than every 3 hours, payment from 150 to 1500 BCHCH, more often the smaller the number.
✔️ In the 3-7 faucets is a nice bonus for those who use them every day, for each subsequent day of using without a break (only once a day) you get a 1% bonus, after 100 days I have 2 times more each time transferred to a coinpot. Unfortunately, if you forget one day, you start the zero bonus.

✔️ Additionally, for each claim from these 7 faucets, 3 Coinpot tokens are sent to our wallet, which have a fixed price and cost 1 satoshi. A nice way to collect free cryptocurrencies.

✔️ If you are in Germany, Great Britain, France, the Netherlands or you use VPN from these countries, you get twice as much in all Coinpot faucets.

🆓 A working and paying Adbtc faucet 

Register here https://ref.adbtc.top/631764

Enter your e-mail address, your BTC address and create a password.

Go to the "Surf ads" tab, solve the Captche, press "START". The site will play the second tab with the advertisement, wait at least 1 second and return to the previous tab, wait for the time to pass, the page will refresh itself and you will be presented with the next advertisement proposal. Every second ad you need to solve Captche. Reward: from 7 to 150 satoshi.

The second option - go to the "Active window surfing" tab. You'll see the currently available ads, their time and the reward for it. Click the link, the ad will open in a new tab. When you have finished displaying it, click on the repeating icon, close the tab. You can click another ad (if it is now available). Reward: from 7 to 50 satoshi.

Third option - go to the "Autosurfing" tab, press the "START" button, the advertisement will open to you in a new tab, wait for it to pass. You do not have to do anything. Reward: from 7 to 50 satoshi.

To withdraw from the ADBTC faucet you need to collect:

- 20,000 satoshi for the FaucetHUB wallet. If you do not have it, register here http://faucethub.io/r/33555979

- 50,000 satoshi on any Bitcoin wallet

The fourth, interesting option is to set up a new account as your referral, collect some satoshi for it, and after a week of issue it on the referral market.

 

🆓 Get free Satoshi daily. 

The second way to collect free Satoshi is to install the CryptoTab Browser.

Try the new CryptoTab browser https://get.cryptobrowser.site/6347811 with built-in search algorithm and get up to eight times faster than Google Chrome. Light, fast and ready for mining! CryptoTab is a Chrome browser extension, available in the official Google Chrome store.

•How it's working?

After installation, the plug-in automatically starts working. You decide for yourself what is the power of your computer (the more, the faster the extraction). You do not need additional open bookmarks.

• When can I withdraw?

From 1000 Satoshi = 0.00001 BTC

• Can you speed up Bitcoin extraction?

If you want to earn more and faster, invite your friends using the social-media link, blog, or wherever you want. The more friends, the more your earnings will grow faster.

Install and start mining!

 

🆓 The third way to collect free cryptocurrencies is to register on the CREX24 exchange https://crex24.com/?refid=c4e7pem5sxijmi7usnzd. After logging in, go to the FAUCET tab https://crex24.com/pl/faucets and click on all the GET or GET LINK buttons highlighted in green. Then a specific amount of the crypto lands on your account. Some refresh each other every other day every hour or even a minute. What you can accumulate on your account, you can exchange / sell for eg: BTC, ETH. If you want to withdraw your crypto fairly quickly from the exchange, I recommend converting it to XRP. To withdraw the XRP, you need to accumulate 0.003, and the cost of sending regardless of the amount is 0.001 XRP. An additional advantage of this is learning how to use the exchange, which is very easy to use.

 

🆓 The fourth way to free cryptocurrencies is practically maintenance-free is the Electroneum cryptocurrency (ETN) portfolio with the function of digging this cryptocurrency. This handset is trivial to use, just with one button turn on digging or turn off digging. Now works on Android. The application can walk in the background and you do not have to pay attention to it at all, it consumes very little battery and internet. As you will be mining 100 ETN, the app will send it to your wallet yourself. Download this application from the Google Play store here - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile or App Store iOS https://itunes.apple.com/us/app/electroneum/id1270774992?ls=1&mt=8 . When registering, please enter my reference code 2AF85D , you will not be missing and you will support the website.

 

🆓 The fifth tool to collect cryptocurrency for free is the Lomostar application. This application is also a portfolio for collecting various cryptocurrencies, such as: BTC, XMR, LMC, THM, LYS, HYB, LTC and many more. You can download it on Android as well as on iOS (more complicated, because not from the App Store, and about once a month hangs up and you have to remove it and install it in two days). For installation you will need a phone number to which the application will send you a text message with a verification code. When registering, give me my 15G7C5 referral code that will help you operate the site, and it's free. Collecting crypto is very easy here, because you only need to click on any icon on the desktop, then click on the envelope and a small amount of the crypto lands on your account.

☠️💾 !!! REMEMBER WHERE YOU'RE REGISTERING, SAVE YOUR PASSWORD AND CODES FOR  NOTICE AND STORE THEM ON PENDRIVE !!! 💾☠️